Work Room Sp. z o.o. Firma Dobrze Zarządzana, Gala Magazynu Gospodarczego FAKTY

Ambicją firmy Work Room i jej pracowników jest łączenie pracodawcy z odpowiednim pracownikiem, poprzez outsourcing personelu w oparciu o kwalifikacje oczekiwane na konkretnym stanowisku. Jakoś świadczonych przez firmę usług potwierdzają zarówno zadowoleni klienci jak nagrody jakie otrzymała.

14 czerwca 2018 roku Work Room Sp. z o.o. otrzymała tytuł „Firma Dobrze Zarządzana”, który został jej nadany w kategorii „Usługi i dobra luksusowe” . Statuetkę  tytuł firma otrzymała podczas III uroczystej Gali Magazynu Gospodarczego FAKTY, gdzie nagradzane były zarówno podmioty gospodarcze jaki i jednostki samorządów terytorialnych.

„Firma Dobrze Zarządzana” to konkurs organizowany przez Wydawnictwo Max Media, mający na celu uhonorowanie właścicieli i zarządzających organizacjami oraz samorządami za efektywne prowadzenie swoich podmiotów. Jest to nagroda dla ludzi, którzy mają jasno wytyczony cel, wiedzą jak go osiągnąć i to realizują.

W tegorocznej edycji nominowanych do nagrody było ponad 200 podmiotów, a 26 z nich znalazło się w gronie laureatów, którzy zostali nagrodzeni w siedmiu kategoriach: Usługi i dobra luksusowe, Budownictwo i nieruchomości, Technologie, Produkcja i handel, , Spółdzielnie Dobrze Zarządzane, Rolnictwo oraz Samorządy Dobrze Zarządzane.

Gala zorganizowana została w Teatrze Sabat, którego eleganckie wnętrza doskonale współgrały z atrakcyjnym programem i podniosłością ceremonii. Prowadzącym wydarzenie był aktor i dziennikarz Grzegorz Czepułkowski. Występy aktorów teatru dodatkowo uświetniły wieczór pokazem śpiewu i tańca. Ponadto uczestnicy mieli okazję wzięcia udziału w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

Work Room świadczy usługi zarówno dla firm jak i dla kandydatów chcących rozwinąć swoją karierę. Kierując się indywidulnym podejściem i gwarancją jakość świadczonych usług zapewnia stały dostęp do pracowników na dowolnie zdefiniowany przez klienta okres. Firma zajmuje się realizacją kompleksowej obsługi administracyjnej zatrudnianych pracowników, przez co zwalania klienta z realizacji niektórych powinności dzięki czemu redukuje koszty w tym zakresie.

W ofercie znajduję się również Leasing pracowników, usługa polegająca na wynajmowaniu personelu czasowo – na kilka tygodni albo dni (w zależności od zapotrzebowania). Rozwiązanie to przynosi redukcję kosztów u klienta,  a sam proces naboru i rekrutacji pracowników przenosi na zewnętrznego dostawcę. Work Room szybko i skutecznie wyszuka właściwych pracowników mimo rosnącego zapotrzebowania na pracowników tymczasowych.

Pierwszym krokiem do zatrudnienia pracownika jest prawidłowo przeprowadzona rekrutacja. Rolą Work Room jest wyszukanie i wybór kandydatów odpowiadającego właściwym kompetencjom i wymaganiom zdefiniowanym przez pracodawcę/klienta, kluczowe w tym aspekcie jest doświadczenie rekruterów, które sprawia, że sprostają każdym powierzonym projektom. Trafność doboru osób i szybkość działania to coś co wyróżnia Work Room na tle konkurencji.

Kandydatom na pracowników firma również ma atrakcyjne propozycje. W ramach swojej oferty pomagają w rozwinięciu kariery zawodowej, dokonują analizy umiejętności i potrzeb, tak by zwiększyć szanse kandydata na otrzymanie atrakcyjnej oferty pracy mimo braków w doświadczeniu. Pomogą w wyszukaniu szkoleń i kursów, które pomogą zdobyć konieczne kwalifikacje i kompetencje.

Dysponują również ofertami pracy zarówno tymczasowej jak i stałej, które umożliwią podjąć właściwą decyzję kandydatom. Praca czasowa to szeroki wachlarz możliwości dla osób z małym doświadczeniem, jak również dla bezrobotnych i szukających dodatkowego zajęcia. Takie rozwiązanie może być zarówno krótkoterminowe, jak i może stać się początkiem stałego zatrudnienia. Jeśli bezskutecznie poszukujecie pracy, to usługi agencji pracy będą bardzo dobrym rozwiązaniem.

Ponad 200 zadowolonych klientów, ponad 15O pracodawców w bazie, prawie 1000 CV w bazie potwierdzają tylko profesjonalizm i skuteczność działalności Work Room.

http://workroom.com.pl/#start

 

fot.by Max Media