Workroom HR

About us

Kim jesteśmy?

Naszym celem jest połączenie pracodawcy z odpowiednim pracownikiem... Firma Work Room Sp. z o. o. specjalizuje się w outsourcingu personelu na podstawie kwalifikacji wymaganych na danym stanowisku.

About us

Co robimy dla firm?

Oferujemy profesjonalne podejście do powierzonych nam projektów, kierując się indywidualnością a przede wszystkim gwarancją jakości świadczonych usług. Zapewniamy stały dostęp do pracowników na czas dowolnie wyznaczony przez kontrahenta, dbając jednocześnie o ciągłość zatrudnienia. Zajmujemy się kompleksową obsługą administracyjną zatrudnianych przez nas pracowników w zakresie dokumentacji, dzięki temu odciążamy organizację z niektórych obowiązków, a co za tym idzie redukujemy koszty z tym związane.

About us

Co robimy dla kandydatów?

Pomożemy Ci w dobrym starcie i rozwinięciu Twojej kariery zawodowej. Dokonamy analizy Twoich umiejętności i potrzeb tak, aby zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie dobrej oferty pracy pomimo braku doświadczenia. Przedstawimy Ci ciekawe szkolenia, abyś zdobył niezbędne kwalifikacje. Posiadamy oferty pracy zarówno tymczasowej jak i na stałe. To Ty decydujesz kiedy chcesz pracować, by zachować balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Gwarantujemy terminowość w wypłatach wynagrodzenia oraz dodatkowe benefity od firmy. Czuwamy nad Tobą w pierwszych dniach pracy poprzez stały kontakt, dopingujemy Cię i wspieramy. Dołącz do nas!

Nasze wartości

Certyfikaty

Logotyp SAZ